Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

4 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Serano fan Čet Feb 19, 2009 6:54 pm

Filmovi koje sam ja gledala:
ima ih malo ne brinite:
1.Titanik
2.Snezno drustvo
3.Romeo i Julija
4.Bivsi
5.Mulen Ruz
6.101 dalmatinac
7.102 dalmatinca
8.Gospode,smanjio sam decu
9.Gospode,uvecao sam decu
10.Sam u kuci 1
11.Sam u kuci 2
12.Sam u kuci 3
13.Sam u kuci 4
14.Beba ide u grad
15.12 dana bozica
16.Madagaskar 1
17.Madagaskar 2
18.Garfild 1 animirani
19.Garfild 2 crtani
20.Moj sin
21.Zivot sa Helen
22.P.S i love you
23.rrrrrrrrrrrrrrrr
24................................................................



Ima ih jos milion,ali da ne gnjavim:
STA VI VOLITE?


Onaj ko pogodi jos neki film koji sam gledala ili kakve vrste filmova volim,poslacu mo na pm sliku neke kuce(psa)

:seranofan:
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Sub Feb 21, 2009 6:48 pm

carice,neznam kako si uspela da nabrojis filmove jer ja sam gledala 1000000000000000000000 filmova i vecinu koje si nabrojala i ja sam gledala.Mngo vooooolim "Pirate sa Kariba", a skoro sam u bioskopu gledala "4 bozica" i "kad neveste zarate",sad planiram da gledam "ispovest jedne kupoholicarke"(kazu da je super)

A ti carice jel volis " Pirate sa kariba"?





od :cute:

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Sub Feb 21, 2009 6:51 pm

I da, upravu si,kako smo mogli da zaboravimo FILMOVE?!!!


P.S.Ja volim najvise komedije...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Sub Feb 21, 2009 10:54 pm

evo jedan filmic...

Popularna TV serija iz 60-tih godina prošlog veka pretvorena je u novu romantičnu komediju u kome glavne uloge tumače Nikol Kidmen i Vil Ferel.
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Heather_Burns,_Nicole_Kidman_and_Kristin_ChenowethIzabel Bajgelou je stidljiva, mlada veštica koja samo želi da iskusi 'stvarni život' kao obična smrtnica. Međutim, njen plan se izjalovi kada je beskrajno sujetni glumac (koga igra Vil Ferel) odabere da sa njim glumi u rimejku TV serije pod nazivom «BEWITCHED». Nikol Kidmen igra Izabel (koja u seriji tumači ulogu Samante) i sviđa joj se zaplet 'serija u okviru filma' koji su osmislili scenaristi Nora i Delija Efron. Međutim, Kidmen priznajeda je želela da bude u ovom filmu jer je još od detinjstva u Australiji uvek bila veliki fan TV serije «BEWITCHED».
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Nicole_Kidman«Gledala sam seriju kao devojčica i mislila sam može da bude prilično zabavna ideja da sada kao žena budem u svemu tome i na neki način izrazim poštovanje prema toj seriji. Može da zvuči čudno, ali raditi rimejk TV serije ima mnogo manju odgovornost nego recimo snimati film kao što je 'Portret jedne dame'. Ono što naučite jeste da nikako ne treba da budete rob originala. Iako radite rimejk, svakako da možete da pronađete drugačiji način da ispričate priču.»
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Nicole_kidman2U originalnoj TV seriji «BEWITCHED» direktor marketinga Darin oženio je Samantu pre nego što je saznao da je veštica koja samo pokretom nosa može da uradi neverovatne stvari. Holivudska legenda kaže da je Samanta počela da mrda nos zato što je to nešto što je pokojna glumica Elizabet Montgomeri (zvezda TV serije) radila prirodno. Za Nikol Kidmen to nije bilo baš lako, već je morala da provede dosta vremena ispred ogledala vežbajući i ispred video rekordera, gde je na usporenom snimku posmatrala svoju prethodnicu. Koscenarista i reditelj Nora Efron kaže da je cela priča napravljena sa akcentom na upravo tu grimasu australijske zvezde:
«Pomislila sam 'ne bi li bilo sjajno da to bude veza sa originalom?' Zar ne bi bilo zabavno da neko bude izabran za tu ulogu samo zato što ima nos kao Elizabet Montgomeri i može da ga mrda identično kao i ona. Posle toga sve je išlo redom: ko će da bude momak i da će ona u stvari zaista biti veštica. Bila je to jedna od onih ideja koje su došle same po sebi. Inače, to je bio poslednji lagani trenutak kada je reč o pravljenju filma.»
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Shirley_MacLaine_and_Nicole_KidmanPored Kidmen i Ferela, u filmu "BEWITCHED" pojavljuje se i Majkl Kejn, kao čarobnjak Najdžel, Izabelin otac koji je vrlo skeptičan po pitanju njenog pokušaja da živi među smrtnicima. Tu je i Širli Meklejn, koja igra slavnu glumicu, Samantinu majku Endoru u TV seriji, ali i ona ima svoju malu tajnu. «BEWITCHED» se ovog vikenda pojavio u bioskopima širom SAD, a u Evropu stiže krajem avgusta i početkom septembra.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Sub Feb 21, 2009 10:55 pm

carice,pogodila sam da volis "pirate sa kariba",a nagrada?!(kuca)

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Serano fan Sub Feb 21, 2009 11:43 pm

Serano fan daje kuce ne carica
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Serano fan Sub Feb 21, 2009 11:54 pm

I gledala sam Stjuarta Litla 2
i Brzinu 2
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Ned Feb 22, 2009 2:05 pm

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! V14526
Ispovesti kupoholičarke



U glamuroznom svetu Njujorka, Rebeka Blumvud je devojka koja voli da se zabavlja i koja je jako dobra u šopingu - u stvari, možda čak i previše.
Ona sanja da radi u svom omiljenom modnom časopisu, ali zapravo tamo ne može ni da priviri sve dok, ironično, ne počne da radi kao kolumnista u magazinu za finansije koji izdaje ista medijska kuća. I kako se njeni snovi konačno ostvaruju, Rebeka počinje da upada u urnebesne i ekstremne situacije kako bi sprečila da njena proslost potpuno uništi njenu svetlu budućnost. Čuvena kupoholičarka, Rebeka Blumvud, junakinja je serije romana Sofi Kinsele. Ovi bestseleri prodati su u više od 15 miliona primeraka širom sveta, a urnebesne avanture mlade dame sada su prenete na veliko platno, i to prema romanima "Ispovesti kupoholičarke" i "Kupoholičarka na Menhetnu".

Režija: P.Dž. Hogan

Uloge: Ajsla Fišer, Hju Densi, Džoan Kjuzak, Džon Gudmen, Džon Lajtou,
Kristin Skot Tomas, Lesli Bajb, Fred Ermisen…

Žanr: komedija

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Twilight

Počalji od Gost Ned Feb 22, 2009 3:36 pm

ovo je teenejdzerski film o vampiru edwardu i obicnoj pomalo smotanoj devojci belli.njuh dvoje se zaljubljuju.i kada se to desi svasta nastaje:ona zeli da postane vampir,on ne zeli da je povredi,zli vampiri napadaju,njh dvoje su najveci autsajderi u skoli... cekaju zas suze,pomalo smeha,ljubav i strah u ovom romanticnom hororu.
uloge:robert pattison,kirsten,taylor lautner ....
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! 20081122twilight1
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W800

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty pirati sa kariba

Počalji od Gost Pon Feb 23, 2009 12:35 am

bice na rts 1(verovatno 1 mozda 2) pirati sa kariba 3- na kraju sveta.to je nastavak od drugog dela kada sa onim kapetanom polaze kao sto je rekao na kraj sveta.samo znm da ce naci jacka i da ce se zajedno boriti protiv dave jonesa.ako neko zna nesto vise neka pise...znam da ce biti 4. dela ali bez orlanda i keire(will & elizabeth)Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Piratesofthecaribbean21
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W1280Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Piratesofthecaribbean00
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W1280Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Piratesofthecaribbeanpi
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W280Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Piratesofthecaribbean3w
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W800Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Pirates3rush
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W400

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Pon Feb 23, 2009 4:35 pm

vlado super su slike!!a ja obozavam pirate sa kariba!!! :cherry:

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od carica Pon Feb 23, 2009 5:18 pm

slike su cool evo nesto i od mene

Pirati sa Kariba u obliku SIMSAFilmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! O9xcaliugm5catnipvlcafn
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Piret
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Htkcafzofx5ca8dtcz5caro
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! 76663712
mislm daje dovoljno za sada!
carica
carica
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 198
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Pon Feb 23, 2009 9:21 pm

i ja, a pogotovo...
http://mm.denik.cz/56/4b/pirati_karibik_tri_sip-hp_top.jpg



srcecrveno P.S. Džoni Dep mi je omiljeni glumac!!! srcecrveno

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty super

Počalji od cool Uto Feb 24, 2009 4:39 pm

super su ti slike Vladane
cool
cool
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 167
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Uto Feb 24, 2009 5:22 pm

nije valjda da nema vise filmova.ko voli zacaranu ellu?sooper je film.obozavam ga ... ovo nije obicna prosecna bajka,vec moderna prica u kojoj mlada i lepa devojka ella postaje zrtva zbog prokletstva-mora se pokoravati naredjenjima onih koji je okruzuju.pre nego sto nastavi da zivi srecno sa zgodnim princom koga voli,mora se suprotstaviti snaznim napadima viljenjaka,divova i dzinova iz daleka bajkovite zemlje frell.isto vremeno treba da pobedi sopstvene strahove i da se suoci sa samom sobom.
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! 862219ellaenchantedpost
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W287

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Uto Feb 24, 2009 5:32 pm

ko voli hsm ? svi smo culi za high school musical tako da nemam potrebu da pisem ali ajde : radi se o teenejdzerima u srednjoj skoli koji kroz pesmu muziku i ples resavaju ili nabacuju nove probleme ... msm da je dovoljno a ko hoce vise neka sedne i pise ...
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Highschoolmusical3poste
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W450
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Apromtorememberbig
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W400

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Uto Feb 24, 2009 8:55 pm

gledala sam onaj film sto je vlada spomenuo "zacarana ela"

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Uto Feb 24, 2009 8:58 pm

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! 7589_poster3
evo za one koji nisu gledali pirate sa kariba...


Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Pirates1Film Pirati sa Kariba je novo ostvarenje Johnny Deppa i zvijezde u usponu Orlando Blooma kojeg se sjecate u ulozi vilenjaka iz Gospodara prstenova. Wolt Disney produkcijska kuca s ovim filmom pokušala je napraviti tzv. tentpole, odnosno film koji ce svojim kvalitetom prevazici sve ostale na tržištu i tako izvuci cijelu sezonu prodajom ulaznica i reklamnog materijala. Sudeci prema zaradi na blagajnama bioskopa (posebno SAD) u potpunosti su uspjeli. Zakljucno sa drugom sedmicom septembra film je sa više od 282 miliona dolara prestigao Matrix Reloaded i duva u vrat animiranom ostvarenju U potrazi za Nemom. Rediteljsko mjesto u Dizniju su prepustili Goru Verbinskom, tvorcu prošlogodišnjeg velikog horor hita Prsten kojeg ubrajaju u jedan od najuspjelijih horor ostvarenja u posljednjih desetak godina.
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Pirates2Producenti su se opredijelili za ekranizaciju pomalo prevazidjene gusarske teme i pogodili su tacno u centar. Cuveni gusar Kapetan Barbosa (Geoffrey Rush) napada grad Port Royal sa broda Crni biser i otima guvernerovu kcerku Elizabetu (Keira Knightley). Odmah nakon toga brod bježi prema otvorenom moru i tajnom skrovištu. Barbosina namjera je da pokrene drevnu kletvu žrtvovanjem djevojke kako bi dobio ogromno blago. Naravno, ne ide sve kako lopovi planiraju. Njen prijatelj iz djetinjstva Will Turner (Orlando Bloom) upoznaje ekcentricnog mornara, Jack Sparrow koji mu otkriva da je nekada bio kapetan Crnog bisera dok Barbosa nije pokrenuo pobunu i preoteo ga. Zajedno skupljaju ekipu sumnjivih likova i polaze u potragu za Elizabetom i cudesnim draguljem. Za njima krece britanska mornarica predvodjena kapetanom Noringtonom (Jack Davenport) koji se nada da ce dobiti Elizabetinu ruku...
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Pirates3Film je nabijen detaljima opuštenog uvodjenja u jezive scene i u tome Verbinski briljira. Pored toga u filmu su korišcena najsavremenija tehnološka dostignuca i 3D animacija koja se slobodno može porediti sa filmovima kao Gospodar Prstenova, Hulk, Spiderman i dr. Scene pretvaranja gusara u žive kosture zahvaljujuci animatrix tehnici po prvi put su uradjene na taj nacin na filmu.
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Pirates4Ako je suditi po zanimanju publike širom svijeta (mada to nikako nije jedinica kvaliteta) film pruza solidnu zabavu u trajanju od 143 minuta.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Čet Feb 26, 2009 9:45 pm

ovaj film je extra...

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Bg6328wp2Dve najbolje prijateljice postaju najgori neprijatelji kada skapiraju da se venčavaju istog dana!
Liv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway), najbolje drugarice još iz ranog detinjstva, uvek su tu jedna za drugu, i u dobru i u zlu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Serano fan Pet Feb 27, 2009 4:26 pm

i ja sam gledala zacaranu elu
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Pet Feb 27, 2009 4:30 pm

a kakva je?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Serano fan Sub Feb 28, 2009 2:47 pm

Super!!!radi se o eli oja ima da kazem moc,tacnije zlu moc.ona mora da poslusa bas sve sto joj se kaze.i to je uvaljuje u probleme zato sto je zli ljudi teraju da ubije svog decka-princa.






ja imam knigu tajni svet snova jedne kupoholicarke i ona je vulgarna.ne znam kakav je film.
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Ned Mar 01, 2009 12:08 pm

pa to za ellu nije moc vise je kao nekakva kletva .

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Ned Mar 01, 2009 12:12 pm

pisite malo o hsm.nije valjda niste gledali?a cute je postavila njihov sajt.
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Hsmcharactersdp0248
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W480

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Gost Ned Mar 01, 2009 12:21 pm

ko voli sam u kuci .sad kad je bio zimski bioskop pogledao sam sve delove.nemam omiljeni jer su svi extra.za one koji nisu gledali radi se o decaku koji malo,malo pa opet mu se nesto desi da bude sam u kuci.u 1 delu decak ostaje sam u kuci jer su ga (porodica) zaboravili i otisli na put na floridu(valjda).u 2 delu on pomesa let tako da mu porodica ode u miami a on u new york.posle u 3 delu se menjaju glumci i porodica filma.tu njega juri banda,koja trazi cip koji se nalazi u njegovoj igracki.u cetvrtom delu roditelji mu se razvode i opet novi glumci ali ona ista (prva)porodica.lopovi napadaju kucu zene njegovog tate a on ispada kriv...valjda ste shvatili....
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Homealone1
Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! W301

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?! Empty Re: Filmoviiiiiii!!!kako to moze a da se ne spomene?!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu