Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

4 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: - Page 2 Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Uto Sep 01, 2009 10:50 am

ja nisam rekla da je Pakov svet loš. ja sam gledala jednu epizodu i svidela mi se, ali više nisam mogla da ih ulovim na TV - u. ali ipak Serrranos the best! oblacic

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: - Page 2 Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Uto Sep 01, 2009 12:30 pm

PAKOV SVET (LOS HOMBRES DE PACO)
Evo nekih osnovnih podataka o seriji:

Prva crna komedija o policajcima pozornicima.

Komedija situacije sa izrazitim smislom za crni humor sa naturalističkim scenama koja govori o profesionalnim i ličnim iskustvima grupe policajaca u velikom gradu i to u kvartu sa visokim stepenom delinkvencije.

Glavni inspektor Pako i njegova dva policajca Lukas i Marijano svraćaju u bank da podignu novac upravo kada se desila pljačka. Pošto se nisu snašli, niti shvatili šta se dešava, lopovi su pobegli sa plenom. Posle tog incidenta trojica trapavih policajaca su premešteni na rad u najgorem kvartu gradu gde je šef komesar Don Lorenco, Pakov tast.

Od tada su stalno u najgorim situacijama i rešeni da pobegnu od svog strogog šefa. Konstantno traže priliku da se istaknu i budu unapređeni, ali zla sreća ih prati i ruši njihove snove.

Proizvodnja: ANTENA 3, Španija, 2005-08
Uloge: PACO TOUS, HUGO SILVA, PEPON NIETO, JUAN DIEGO ADRIANA OZORES, MARIAN AGUILERA, MICHELLE JENNER....
Režija: JOSE AYERRA i DAVID MOLINA
Trajanje: 89 plus x 90 min.
Žanr: komedija

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: - Page 2 Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Uto Sep 01, 2009 3:54 pm

pakov svet nije toliko uzasan, ali ipak, seranovi su seranovi!! LOSSERANO FOREVER!!
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: - Page 2 Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od lhdpseranovi Uto Sep 01, 2009 4:16 pm

Pa pustili su samo jednu epizodu da nas zaintrigiraju i kod mene je to upalilo jer sam odmah otisla na internet i odgledala celu seriju! Ne moze nekom da se svide seranovi a da mu se ne svide i pakovi ljudi jer je serija na istu foru. Isto ima tri ''budale" i ljubavna veza izmedju Sare i Lukasa koja je po mom misljenju bolja od one Markosa i Eve. Doduse nema dece kao sto su bili Gilje, Tete i Kuro i radnja se ne odvija u kuci i skoli vec u policijskoj stanici. I ja koja sam gledala ko zna koliko puta seranove ne mogu da se odlucim koja mi je serija lepsa jednostavno svaka je na svoj nacin lepa. Mogu samo da kazem da su to dve najbolje serije koje sam ikad videla!!! Obavezno gledajte Pakove ljude!!!

lhdpseranovi
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: - Page 2 Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Sub Sep 05, 2009 1:42 pm

ja sam malo gledala. serija je super, ali ipak seranovi su originalni. i ja josuvek mislim da su oni najbolja serija.
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: - Page 2 Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Čet Okt 15, 2009 2:08 pm

poslednja epizoda koju sam ja gledala je ona sa kugom.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: - Page 2 Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu