Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

4 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Čet Jul 02, 2009 11:03 pm

Jete li culi da telecinco planira da zameni seranove serijom "Pakov svet"?? Pogledala sma imformacije i uopste ne zvuci zanimljivo! Ali mozda se varam.... a mozda ne...

PAKOV SVET (LOS HOMBRES DE PACO) je spanska serija cije je emitovanje na Studiju B najavljeno za septembar.

Evo nekih osnovnih podataka o seriji:

Prva crna komedija o policajcima pozornicima.

Komedija situacije sa izrazitim smislom za crni humor sa naturalističkim scenama koja govori o profesionalnim i ličnim iskustvima grupe policajaca u velikom gradu i to u kvartu sa visokim stepenom delinkvencije.

Glavni inspektor Pako i njegova dva policajca Lukas i Marijano svraćaju u bank da podignu novac upravo kada se desila pljačka. Pošto se nisu snašli, niti shvatili šta se dešava, lopovi su pobegli sa plenom. Posle tog incidenta trojica trapavih policajaca su premešteni na rad u najgorem kvartu gradu gde je šef komesar Don Lorenco, Pakov tast.

Od tada su stalno u najgorim situacijama i rešeni da pobegnu od svog strogog šefa. Konstantno traže priliku da se istaknu i budu unapređeni, ali zla sreća ih prati i ruši njihove snove.

Proizvodnja: ANTENA 3, Španija, 2005-08
Uloge: PACO TOUS, HUGO SILVA, PEPON NIETO, JUAN DIEGO ADRIANA OZORES, MARIAN AGUILERA, MICHELLE JENNER....
Režija: JOSE AYERRA i DAVID MOLINA
Trajanje: 89 plus x 90 min.
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Pet Jul 03, 2009 12:05 am

~♪*chocolate*♪~ ::Jete li culi da telecinco planira da zameni seranove serijom "Pakov svet"?? Pogledala sma imformacije i uopste ne zvuci zanimljivo! Ali mozda se varam.... a mozda ne...

čula sam za to, a i meni ne zvuči zanimljivo!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Dule_994 Pet Jul 03, 2009 12:30 am

Aha,grupa je osnovala da se ne gleda Studio B posle zavrsetka Seranovih!!!Jedino tako mozemo dobiti o5 nase Seranove!!! :)

Evo vam jedna slicka koja je potekla iz moje grupe,odnosno jedan clan je napravio!!!

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Losserranozauvek.th

Dule_994
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Pet Jul 03, 2009 12:53 pm

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Losserranozauvek
losserano zauvek!!!!!!!!!!!!
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Pet Jul 03, 2009 1:00 pm

sta mislite da svi posaljemo studio b-u email da vrate seranove?? evo ga link: http://studiob.rs/kontakt.php . ja saljem!
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Pet Jul 03, 2009 1:45 pm

ne znam da li je to dobra ideja, ali ja ću to svakako poslati sa adrese foruma!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Pet Jul 03, 2009 1:54 pm

predomislila sam se kad sam krenula da pošaljem mail, ipak repriziraju ih 2 outa (ja bi htela još ali šta ja tu mogu... Rolling Eyes ) i neverujem da bi ti mailovi u opšte pomogli da se Serranovi vrate!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Pet Jul 03, 2009 4:23 pm

da! Sad
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Dule_994 Pet Jul 03, 2009 8:11 pm

Pomogli bi,ako nisi u toku,najvece grupe na fb koje su otvorene zbog Seranovih imaju zadatak da SALJU PORUKE STUDIO B,ja i jos mnogo mnogo clanova moje grupe su poslali,tako da ne bi bilo lose i da vi posaljete!!!Nista ne gubite,osim 3minuta!!

Dule_994
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Pet Jul 03, 2009 9:22 pm

ok, hoću!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Pet Jul 03, 2009 9:38 pm

poslala!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Pon Jul 06, 2009 8:25 am

evo ga i tv program za utorak i sredu:
TV program:
Utorak, 07. jul »
07:00 Beograde, dobro jutro
11:30 B GUIDE
11:55 Novi Balkan Bisko
12:00 Podne u Beogradu
12:30 Bez recepta
13:05 Vruće leto
14:00 VESTI
14:15 FPN: Javna odbrana
14:40 Ekonnews
15:05 Car Fashion
16:00 Beograde, dobar dan
17:30 Serija: "Porodica Serano"
19:00 Vesti u 7
19:35 Prelistavanje
20:00 Serija: "Pet dana u Milanu"
21:00 B GUIDE
21:35 Serija: "Holiouks"
21:30 Živeti sa...
22:00 Vesti u 10
22:35 Serija: "Porodica Serano"
00:00 B GUIDE
00:00 Serija: "Holiouks"
00:30 Serija: "Pet dana u Milanu"
01:20 Noćni program


TV program:
Sreda, 08. jul »
07:00 Beograde, dobro jutro
11:30 B GUIDE
11:55 Novi Balkan Bisko
12:00 Podne u Beogradu
12:15 Beograd zdrav grad
13:05 Moj Beograd
14:00 VESTI
14:35 Privredni raport
15:10 MAKROEKONOMSKI VODIČ HYPO BANKE
15:05 Bez recepta
15:35 Živeti sa...
16:00 Beograde, dobar dan
17:30 Serija: "Porodica Serano"
19:00 Vesti u 7
19:35 Prelistavanje
20:00 Serija: "Pet dana u Milanu"
21:00 Serija: "Holiouks"
21:00 B GUIDE
21:00 EKON NEWS
22:00 Vesti u 10
22:35 Serija: : "PAKOV SVET"
00:00 B GUIDE
00:10 Serija: "Holiouks"
00:30 Serija: "Pet dana u Milanu"
01:20 Noćni program
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Sre Jul 08, 2009 3:53 pm

Dule_994 ::Pomogli bi,ako nisi u toku,najvece grupe na fb koje su otvorene zbog Seranovih imaju zadatak da SALJU PORUKE STUDIO B,ja i jos mnogo mnogo clanova moje grupe su poslali,tako da ne bi bilo lose i da vi posaljete!!!Nista ne gubite,osim 3minuta!!

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Glitteryourway9e7600d11

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Sre Jul 08, 2009 4:09 pm

da, happy ali sad je gotovo.
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Sre Jul 08, 2009 7:29 pm

da ali to sam poslala još odavno, samo sam tek sad napisala.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Sre Jul 08, 2009 7:47 pm

ok! Very Happy
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Čet Jul 09, 2009 12:46 pm

ja sam pogledala jučerašnju epizodu ''Pakov svet'' isto kao i Serranovi prave zaplete i pričaju na pola tako da se ne razumeju (kao on priča o ovome a on o onome i onda oni misle da pričaju o istom!). Ali nisam nešto impresijonirana, Serranovi su zakon!!!!!!!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Čet Jul 09, 2009 1:13 pm

i ja... nije nesto... meni se nesvidja
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Gost Čet Jul 09, 2009 8:06 pm

Pa, Serranovima je došao kraj - ponovo!!! Ne znam da li će studio B ikada više imati onoliko gledaoca (osima ako ponovo ne repriziraju Serranove!). Ali jedno je sigurno, nećemo studio B pamtiti samo kao one koje su prestali da prikazuju Serranove, već kao one koji su ga i pustili prvi put u Srbiji!

LOS SERRANO 4EVER!!!!!!!

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Images7zwh

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Dule_994 Pon Jul 13, 2009 10:00 am

Samo da vas obavestim,dobio sam poruku od televizije,kazu da ce opet u decembru pustiti Seranove,jer ce se tada zasvrsiti ova serija Pakov svet,odnosno zavrsiti deo (serijal) koji je otkupio Studio B!!!Imamo puno da cekamo Sad

Dule_994
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Pon Jul 13, 2009 10:04 am

pa sta ako imamo da cekamo? bar cemo da docekamo!! sta bi bilo da su otkupili jos delova? onda mozda nebini ni pustili seranove opet?? ovo je super!! vatrometi
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od vladdan'97 Uto Jul 28, 2009 4:21 pm

onu sliq sam video na faceu . . . to je slika za grupu pod naziwom . . . peticija za ponovno prikazivanje seranovih ili tako nesto . . . a buduci da su jedna od najgledanijih serija u srbiji ne sumnjam da ce je neka druga televizija kupiti ako studio b nece da je prikazuje . . .
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Dule_994 Sre Jul 29, 2009 5:37 pm

Ta slika je napravljena od jednog clana grupe Los Serrano - Ako sakupimo 10 000 clanova saljemo zahtev za ponovno emitovanje!!!To je decko samo na photoshop doradio sliku,a tu sliq je Studio B postavio na svom oficijalnom sajtu!!!Odnosno ta grupa ima 18000clanova,grupa ima najvise clanova na all world!!! FB je u pitanju!!!

Dule_994
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od vladdan'97 Sre Jul 29, 2009 10:54 pm

pa znm ucxlanjen sam ! za to i kazxem . . .
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od lhdpseranovi Pon Avg 31, 2009 11:43 pm

nemojte da tugujete sto su se zavrsili seranovi! ja sam celo leto gledala pakove ljude preko interneta i uveravam vas da je serija podjednako dobra kao seranovi. Ne mozete da sudite o necemu sto jos niste videli ili ste videli samo jednu epizodu! sigurno cete zavoleti paka, marijana i lukasa isto kao fitija, dijega i santija ako ne i vise!

lhdpseranovi
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

"Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D: Empty Re: "Pakov svet" - serija koja ce zameniti seranove! D:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu