Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moja misljenja o sporednim likovima

Ići dole

24022009

Počalji 

moja misljenja o sporednim likovima Empty moja misljenja o sporednim likovima




Fiti je najbolji prijatelj porodice serano(muska strana).on je zivahan,ume brzo da posumnja.to dijega i santija na kraju dovede u problem.svi su govorili da dijego ima prljav pogled i imao je,ali ja mislim da fiti ima ultra prljav pogled.
uglavnom je vecina njegovih sumnji vezana za lusiju i adelu(lurditasina majka).ti problemi se resavaju njegovim specificnim idejama,a i kandela kaze da je on majstor za iznanadjenja.kad smo vec kod kandelemoja misljenja o sporednim likovima Svraka
moja misljenja o sporednim likovima W500
fiti nije toliko sebican voli da pomogne(ali na kraju odmogne).ozenio se veoma mlad zato sto je kandela zatrudnela.svom sinu raulu pomaze i daje savete.i nije on kriv,ima gen martines

fiti je bio jedan od uzroka sto su se dijego i lusija razveli(na kratko)zato sto su stvari resavane njegovim idejama.
na kraju je on ispao junak,jer je kandelu podrzao da ode kod drugog.





Raul
Raul je najgori decko koga jadna devojka moze da ima.zaljubi se u svaku zensku koju vidi i potpuno zaboravi na Afriku.kao da ne postoji.naravno svaku zensku kasnije ignorise,ali mu se to nije isplatilo kada je Elena,jedna od devojaka dosla u njihovu skolu.raul ima sina sa jednom od tih devojaka kojoj je cak bio zaboravio ime.ona ga nije obavestila da je trudna sto je njena greska,ali mogao je da misli na to.najbolji drugari su mu markos i cuki,pa i aleks.
kada se neki njegov dgug zaljubi npr. cuki se zaljubio u rut i pokusao je da je smuva.raul je saznao da je i aleks zaljubljen u rut i rut u njega i napricao je svasta aleksu kako je cuki zeleo da se ubije zbog rut...takodje kad eva markosu nije odgovorila da li zeli da se uda za njega,raul ga je hrabrio da je zaboravi.raul je dakle malo zlocudan(aleksu je slomio nos da bi on isao na takmicenje),ali ume da bude dobarmoja misljenja o sporednim likovima Ruliafri
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: reddit

moja misljenja o sporednim likovima :: Komentari

avatar

Počalji Uto Feb 24, 2009 4:17 pm od Gost

slažem se sa tobom, Serano fan!

Nazad na vrh Ići dole

cool

Počalji Čet Feb 26, 2009 7:46 pm od cool

slazem se!

Nazad na vrh Ići dole

Serano fan

Počalji Čet Feb 26, 2009 7:48 pm od Serano fan

otvori i ti neku temu

Nazad na vrh Ići dole

Serano fan

Počalji Pet Feb 27, 2009 4:06 pm od Serano fan

Kandela je fitijeva zena,raulova majka.ona voli da prica,a fiti ne!totalno su razliciti.deca je zovu svraka ili strasilo.kandela je dobra majka(da li je?).uopste ne kontrolise svog sina.raul je veoma los djak.najbolj drugarica joj je lusija ili lusi kako je ona zove.ima brata andresa i sestru anu koja se pojavljuje nakon lusijinog..........fiti se zaljubljuje u anu.kandela voli zgodne tipove,ali je verna fitiju.barem je bila dok nije otisla sa drugim.

Nazad na vrh Ići dole

carica

Počalji Pet Feb 27, 2009 5:26 pm od carica

da!

Nazad na vrh Ići dole

Serano fan

Počalji Pon Jun 29, 2009 4:34 pm od Serano fan

pisite i vi nemojte samo da govorite slazem se...mislim iskljucivo na cool

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu