Los Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pohvale i primedbe!

+3
administratorka
~♪*chocolate*♪~
cool
7 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Serano fan Sre Jul 01, 2009 12:48 pm

chocolate ::ja mislim da ovaj forum nije jadan! ako hocete da vidite jadan forum idite na http://ljubimcimaceikuce.serbianforum.info/ tamo postoji samo 1clan - Admin i izmisljeni clanovi!!!! No eto to vam je jadno! da ne sirim pricu ali admin tog foruma voli da ulazi na naloge admina drugih foruma! samo da vas upozorim!! meni samo sto nije izbrisala forum, hvala bogu potvrda za brisanje foruma dolazi na moj email pa kraljica ljubomore nije uspela! ako je ovaj forum jadan, kozna sta je taj!!!!!!!!!!! novi 20%
ko je uopste i pisao da je forum jadan???
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od ~♪*chocolate*♪~ Sre Jul 01, 2009 2:03 pm

~uɐɟ ouɐɹǝS~ ::
chocolate ::ja mislim da ovaj forum nije jadan! ako hocete da vidite jadan forum idite na http://ljubimcimaceikuce.serbianforum.info/ tamo postoji samo 1clan - Admin i izmisljeni clanovi!!!! No eto to vam je jadno! da ne sirim pricu ali admin tog foruma voli da ulazi na naloge admina drugih foruma! samo da vas upozorim!! meni samo sto nije izbrisala forum, hvala bogu potvrda za brisanje foruma dolazi na moj email pa kraljica ljubomore nije uspela! ako je ovaj forum jadan, kozna sta je taj!!!!!!!!!!! novi 20%
ko je uopste i pisao da je forum jadan???

nisam pisala za ovaj forum. procitaj, pa me onda optuzuj.
~♪*chocolate*♪~
~♪*chocolate*♪~
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 181
Datum upisa : 15.02.2009
Godina : 27
Lokacija : Novi Beograd

http://macke.go-forum.net/portal.htm

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Sre Jul 01, 2009 2:34 pm

pa sxta ako nikad nisu posetili 4um sxto se opterecujete time ?~?~? to je njihova stvar koja nema veze sa vama ... ja o ovom forumu necu reci sve tako ruzicasto i divno kao sto su drugi pricali ... vi se ljutite na mene kada iznosim svoje misljenje o ovom forumu morate da naucite na vas ne vole svi ... pretpostavljam da cete ovu poruku obristai i da netjete odgovoriiti ... ali meni je vazno da cxete procitati i biti svesni toga da je ovaj forum za skoro godinu dana jedva sakupio samo 50 cxlanova .... kada reklamiram vasx forum drugima i kad im kazem da se reguju happy mi kaze CITIRAM : dobro nisi rekao prababi da se registruje ... o forumu nemam neko divno misljenje ... vama je samo vazno da forum posecuju ... trebater biti zaxvalni sto su se uopste registrovali na ovaj forum kakav god da je ...
mozda imaju pametnija posla nego da posecuju neki glupi forum poput ovog ... vama je lepo kad ima malo clanova ... tako vam odg ... naravno da nece svi biti redovni ... ae malo iskulirajte !~!~!

zeka 1
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Sre Jul 01, 2009 2:51 pm

nadam se da vas nisam uvredio samo sam izzneo svoje misljenje ...
inace o forumu msm sve najbolje ali ponasanje pojedinaca je isuvisxe ...
PEACE
!~!~!
sto se tice happynog ponasanja slazem se sa dule_994 ona poruka je bila i namenjena njoj ali ne samo njoj cisto prvenstveno ...
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Gost Sre Jul 01, 2009 3:48 pm

vladdan'97 ::pa sxta ako nikad nisu posetili 4um sxto se opterecujete time ?~?~? to je njihova stvar koja nema veze sa vama ... ja o ovom forumu necu reci sve tako ruzicasto i divno kao sto su drugi pricali ... vi se ljutite na mene kada iznosim svoje misljenje o ovom forumu morate da naucite na vas ne vole svi ... pretpostavljam da cete ovu poruku obristai i da netjete odgovoriiti ... ali meni je vazno da cxete procitati i biti svesni toga da je ovaj forum za skoro godinu dana jedva sakupio samo 50 cxlanova .... kada reklamiram vasx forum drugima i kad im kazem da se reguju happy mi kaze CITIRAM : dobro nisi rekao prababi da se registruje ... o forumu nemam neko divno misljenje ... vama je samo vazno da forum posecuju ... trebater biti zaxvalni sto su se uopste registrovali na ovaj forum kakav god da je ...
mozda imaju pametnija posla nego da posecuju neki glupi forum poput ovog ... vama je lepo kad ima malo clanova ... tako vam odg ... naravno da nece svi biti redovni ... ae malo iskulirajte !~!~!

zeka 1

imamo 53 člana (nije neka razlika ali da budemo precizni cheesy[1] )
izvini aku sam te ikako uvredila, a to izvinjenje važi i za ostale članove koji misle da sam ih uvredila ili omalovažila.

dule_994 , izvini, ali to što sam napisala da se ne slažem sa tobom i stavila uzvičnik ne znači da sam vikala na tebe.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Sre Jul 01, 2009 5:20 pm

ma nisi me uvredila nego ... to je malo i do mene ... zavisi kakovidis okolnosti a ja sam ceo dan nesto iznerviran ... mene licno uvredila nisi ...a i da jesi nisi jedina ...
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Dule_994 Sre Jul 01, 2009 8:03 pm

Ma ni meni nisi uvredila,ali si mi izgledala drsko,mozda sam ja tako shvatio,jer sam i ja pomalo na kraj zivaca,veceras trebaju da mi stignu rezultati za srednju skolu i tako...PEACE sestro :)

Vlado ne vazno koliko nas je na forumu,ali vidis da je forum aktivan!!!Jeste da je za godinu dana sakupio 50clanova,to jeste malo!!!Ali sta je tu je,imamo puno aktivnih clanova!!!Reklamirajte forum npr u BRAVO casopis,ja sam moj forum reklamirao u casopisima i sigurno dobio 200clanova!!!bravo@color.co.yu je mail adresa,pa pustite neku porukicu!!!

Za menjanje colora,pa moze i na 3nedelje i na mesec dana,kako god hocete!!!Ne mogu sada da pogledam,ali sam procitao da je neko predlozio i da se verzija odnosno skin foruma promeni,to je apsolutno bolja ideja!!!

Phhb3 mislim da je ovo,prebaci te na 2!!!Neko je ovo predlozio,svaka cast za predlog

Dule_994
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Gost Sre Jul 01, 2009 9:26 pm

to je bila chocolate, ali konsultovaću se sa admin caricom i chocolate pre nego što išta uradimo.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Gost Sre Jul 01, 2009 9:41 pm

malo obveštenje:
na portalu od sada svakog meseca izlaze nove los serrano puzzle!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Gost Sre Jul 01, 2009 9:48 pm


Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Gost Sre Jul 01, 2009 10:48 pm

super su puzzle!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Čet Jul 02, 2009 1:21 pm

e dule ja sam reklamirao u bravu forum pocetkom godine ...
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od administratorka Pet Jul 03, 2009 5:31 pm

Pa, vaše mišljenje o forumu je vaše mišljenje. Nemam ništa protiv da iznosite vaše mišljenje ali bi trebalo da nam kažete i kako to da popravimo ako nije očigledno.
Žalbe na moderatore koje je dao neko na prvoj ili drugoj strani bile su meni ne shvatljive, jer moderatori nikada nikoga nisu VREĐALI, OMALOVAŽAVALI, ili im bilo šta učinili nažao, a da nisu trebali da učine. Htela sam da kiažem da ako vam mod izbriše poruku to ne znači da je ***** Jer to je njegov posao. Naravno, ne sme neopravdano da vam briše poruke ali ako se tako nešto bude desilo, sama ću se potruditi da se to ne ponovi.

Imate pravo da kažete da vam se forum ne dopada, ali ako je to zbog nečega što ne može da se ispravi bolje da i ne govorite, jer to onda spada u vređanje. Za članove koji nisu dobro razumeli:
Kada vidite drugaricu u nekoj odvratnoj haljini možete reći: ta haljina mi se ne dopada, nemoj više da je nosiš
ali kada vaša drugarica ima odvratnu facu i klempave uši, ukoliko biste joj rekli: imaš odvratnu facu i klempave uši ona to ne bi mogla da ispravi, pa vaš komentar ne bi ništa značio.

Da se vratm na moderatore.
Ja, lično, nisam zadovoljna njihovim radom. Ali ne zbog toga što su nešto uradili, već baš suprotno - ZATO ŠTO NIŠTA NE RADE... Razmišljala sam i o smeni modeatora... Ali videćemo...

___________________________________________________________________________________________

Izvinjavam se što je došlo od zabune. Poruku serano fana neko je izbrisao. Tu je napisano d aim moderatori stalno brišu poruke i d je zbog oga forum loš. Na to sam mislila sve vreme - chocolate, sorry! Nisam mislila na tebe. Poruka se nalazila na 1. strani foruma.

___________________________________________________________________________________________

Znam kako je... I ja se ponekad probudim na levu nogu. Ali morate shvatiti da na forumu kao i na bilo kom drugom mestu ne postoji opravdanje - ostavio me dečko, ili lošeg sam rapoloženja jer su me roditelji pretukli. To ne postoji. Vi svojim lošim raspoloženjem onda remetite druge članove. Uvek postoji nea kontrola...

Znam da nismo idealni, ali se reudimo da to popravimo. Dobili smo par novih, aktivnih članova, i trudimo se da ih dobijemo još.
U tada, kada se opravimo opet nećemo biti idealni jer uvek može bolje. Kako je bilo sada je... Cool
administratorka
administratorka
Admin

Broj poruka : 119
Datum upisa : 24.01.2009

https://losserrano.all-up.com

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od cool Ned Jul 12, 2009 12:26 pm

U predhodnih mesec dana forum je dobio oko 20 clanova,to bi trebalo da bude pohvalno za forum,nazalost dogodilo se nesto sasvim suprotno!
U proteklom periodu najvici problem foruma bio je to sto imamo malo clanova
nebi to bilo tako malo da ti clanovi koji su registrovani dolaze na forum i posvecuju mu se!
Postoje clanovi koji su nekada dolazili na forum i vise ne dolaze,oni koji su bili jedamput ili dvaput i oni koji nikad nisu posetili forum.
Oni koji su dolazili i vise ne dolaze,to mi je jasno,ranije im se svidjao forum a sad vise ne,nesto ih je razocaralo.One koji su bili nekoliko puta ne razumem,zasto su se onda registrovali,ali hajde to da shvatim.
Ali mi nikada nece biti jasno zasto se registrovao onaj koji nikada nije posetio forum,on je samo popunio nalog i to je to!!! Evil or Very Mad
Ovo me strasno nervira!!!
Vecina clanova koja se registrovala u proteklih mesec dana nikada nije posetila forum!
IZ TOG RAZLOGA DOLE CE SE NACI SPISAK CLANOVA KOJI NIKADA NISU POSETILI FORUM:
35 srda 30.01.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
36 Milica 02.02.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
37 taki 09.02.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
38 <<<makica>&gt 15.02.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
39 mixa 25.02.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
40 Alexandra Maximovic 01.03.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
41 NENSY 10.03.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
42 ivana 19.03.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
43 ivona 19.03.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
44 Serano fan 2 24.06.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
45 mica LS 25.06.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
46 ja 26.06.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
47 nEVenA 28.06.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
48 Nemac 28.06.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
49 smile 28.06.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
50 DaRkNeSs 28.06.2009 Nikad 0 Pošalji privatnu poruku
cool
cool
posvećen član
posvećen član

Broj poruka : 167
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Gost Sre Jul 15, 2009 1:42 pm

NO COMMENT!!!!extra forum!!!!!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Gost Sre Jul 15, 2009 1:47 pm

e pako mnogi su me kritikovali sto ne dolazim na forum,i ja ne znam koji je to razlog ali odjednom sam se uclanila u tolkio foruma i bila sam zatrpana!!ali ipak ja msm da je ovaj forum stvarno postigao vrhunac i da je mnoooooooooogoo napredovao,ali stvarno!!!! loptica

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Uto Jul 28, 2009 3:45 pm

nije wazxno ali sada cu morati stwarno da iznesem misljenje i nadam se da ce to adminka uzeti u razmatranje . . . msm da na owom forumu trebaju prawila . . . posxto na owom forumu swako radi i pisxe sxta hotje . . . tako netreba a ja (kao i nadam se swi) cu poceti da posxtujem admin power . . .
od sada msm da bi trebalo biti zabranjeno da se pisxu 2 posta za redom . . .
tako0dje prewelike slike koje prosxiruju stranicu moraju se zabraniti stawljati . . . ako je neko u ne znanju stawi mora se obrisati a to mogu samo moderatori . . . a zeleo bih i da kazxem da bi nashoj adminki treba pomoc jer ne moze uvek da postigne da bude na forumu pa bi bilo pozeljno da bude 2 ili 3 admina(adminke) msm 3 nek bude maximum . . . pogledajte druge forume to ce wam mozxda pomoci da znate kak da dowedete forum do sawrsenstwa . . . i pre swega zeleo bih se izviniti sto duzi vremenski period nisam bio na 4umu . . . potpuno se slazxem sxto se ticxe skina foruma . . . bilo bi pozxeljno da swi imaju avatar i potpis wezan za seranowe . . . mozxda cak i da uwedemo u prawilo . . .takodje msm da bi trebalo da se svaki put kad neko bude regovan na forum da mu se posalja poruka dobrodoslice msm da to moze da se automatizuje pa cak i kad nisi online da stigne ta poruka . . . nadam se da wam je owaj moj gowor bio od pomoci . . .
medium-smiley-064[1]


Poslednji izmenio vladdan'97 dana Čet Jul 30, 2009 10:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Dule_994 Čet Jul 30, 2009 1:42 am

Vidim da su administratorke bas upoznate sa radom foruma forumotion!!!Da li neko moze da mi pomogne,zamolicu za pomoc!!!Pravim jedan forum,ali nikada pre nisam pravio na forumotion,odnosno serbianforum.info!!!Ako je neko ljubazan od admina happy,administratorka neka mi napise poruku kada sam online msn: dule_94_sd@hotmail.com or gmail: andrejic94@gmail.com!!!Pls za pomoc,brzo brzo brzo...

Dule_994
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Čet Jul 30, 2009 10:23 am

dule kako ti se svidja ideja tj pitam samo vas koji ste u skorije vreme posetili forum tj chocolate , dule & mickey ???
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Dule_994 Pet Jul 31, 2009 7:23 pm

Cudno mi je malo ovo,evo vec 3dana,admini ne dolaze na forum!!!Ono za velike slike je extra predlog,ali za potpis tu i tamo!!!A tvoj poptpis naravno da nije savrsen,jer je slika velika!!!Zamisi koliko samo tvoj potpis i jos poruka produzuju stranicu???

Evo mog foruma,koji sada kao nesto pravim!!!
www.download-all.serbianforum.info

Ne mogu sve sam da stignem,tako da bih zamolio,ako neko iskusan moze da mi pomogne,dobice admina,ali naravno pod uslovom da radi Very Happy Zeleo bih neko od ovih admina na ovom serveru da mi se jave dule_94_sd@hotmail.com ili andrejic94@gmail.com!!!!

Dule_994
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 22
Datum upisa : 26.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od administratorka Pon Avg 03, 2009 10:10 am

Izvini dule ali ja sam bila na moru... Mislim da sam se javila a ako nisam... svako pravi greške.

Prvo, što se tiče vaših predloga... Da, donećemo to pravilo jer se stranice dosta teško otvaraju. Ja ću a doneti a da neću pitati modove zato što je to nešto što MORA da se donese.
Drugo, razmišljam da zamenim moderatore. Dosadašnji moderatori čiji me (ne)rad već živcira neće više biti moderatori. Prvog septembra ubacujemo 2 ili tri nova moda, a ove starije menjamo zato što se ispostavilo da ima dosta boljih članova koji bi tu obavezu prihvatili bolje.

Dule, rado bih ti pomogla ali uskoro idem i ne vraćam se do septembra... Ako imaš vremena da toliko čekaš....
administratorka
administratorka
Admin

Broj poruka : 119
Datum upisa : 24.01.2009

https://losserrano.all-up.com

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Pon Avg 03, 2009 12:32 pm

nznm u kom smislu mislisx da se stranice tesko otwaraju . . . ali sxto se ticxe modowa no comm . . .
ADMIN POWER !
peace !
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od administratorka Pon Avg 03, 2009 12:47 pm

Sada ću izmeniti pravila.
Vladdane, kada je slika prevelika onima koji imaju lošiji net (ne mislim na mene), slike se sporije otvaraju, i onda, da bi videli neku sliku treba d ačekaju 100 god.
administratorka
administratorka
Admin

Broj poruka : 119
Datum upisa : 24.01.2009

https://losserrano.all-up.com

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od vladdan'97 Uto Avg 18, 2009 1:28 pm

whatever!
vladdan'97
vladdan'97
nov u svetu seranovih
nov u svetu seranovih

Broj poruka : 32
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Nbgd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Serano fan Pet Sep 11, 2009 1:27 pm

E SAD zvanicno.pomislila sam da bih mogla de se vratim na forum i da non-stop pisem,ali Evil or Very Mad PROSLI PUT KAD SAM DOSLA(PRE 15 DANA) IMALA SAM 252 PORUKE!!!!A SAD 138!!!izgubili ste jos jednog clana!!!I NE BRISITE OVU PORUKU, carica je imala skoro 400!!!.Ima jos slucajev sad bi ste imali preko 2000 poruka da niste brisali!ako vas toliko nerviraju clanovi obrisite njih ili forum!
Serano fan
Serano fan
zainteresovan član
zainteresovan član

Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.01.2009
Lokacija : Novi Beograd

Nazad na vrh Ići dole

pohvale i primedbe! - Page 2 Empty Re: pohvale i primedbe!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu